Pilietinis ir patriotinis ugdymas Ignalinos aerodrome

Pilietinis ir patriotinis ugdymas Ignalinos aerodrome

Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos Jaunimo savanoriškoji tarnyba, skatindama jaunimą domėtis Lietuvos kariuomene, Krašto apsaugos savanorių pajėgomis, jų istorija ir dabartimi, iškilių asmenybių ir istorinių įvykių įamžinimu ir pagerbimu, organizavo Ignalinos rajono mokiniams edukacinę programą.

Rugsėjo 21 d. Ignalinos rajono gimnazijos moksleiviai Ignalinos aerodrome buvo supažindinti su Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos veikla, Lietuvos kariuomenės istorija. Diskutavo apie Lietuvos kariuomenės vertybes: kodėl jos reikalingos ir plačiajai visuomenei, ir jaunimui. Taip pat vyko praktiniai užsiėmimai, kurių metu moksleiviai bandė užkurti laužą iš parankinių priemonių ir akies taiklumą „Airsoft“ tire.

Džiaugiamės gražiu, ilgai trunkančiu bendradarbiavimu, ugdant pilietišką ir patriotišką jaunimą, kartu veikiant Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijai, KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-ai rinktinei, Ignalinos aerodromui, Ignalinos rajono Česlovo Kudabos gimnazijai.

„Iš meilės Lietuvai ir noro Jai tarnauti.“