Visada prisiminti

Visada prisiminti

2022- ųjų vasario 16-ąją visada prisimins 12 LGKŠA narių – jaunuolių, įstojusių į asociacijos Jaunimo savanoriškąją tarnybą ir tądien iškilmingai atidavusių pasižadėjimą mylėti ir gerbti Lietuvos Respubliką.

„Pasižadėjimas – tai ginklas, padedantis nepasiduoti"

LGKŠA Prezidentė Ieva Čičelytė

Jau dešimtmetį gyva tradicija – iškilmingoje aplinkoje pasižadėti Lietuvos valstybei ir ištikimiems Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos Jaunimo savanoriškosios tarnybos savanoriams.

Šventė vyko Mielagėnų miestelio centre, Lietuvos valstybingumo atkūrimą minint Mielagėnų gyventojams. Abi bendruomenės darniai susiliejo renginyje, todėl netrūko nei pakilios nuotaikos, nei tikrų istorijų, apie šio krašto Laisvės kovotojų likimus, netrūko dainos, skanaus maisto ir karštos arbatos.

Pasak priesaiką priėmusios LGŠKA prezidentės Ievos Čičelytės, pasižadėjimas – tai ginklas, padedantis nepasiduoti, kai esi kviečiamas didingiems dalykams, tačiau abejoji. Kaskart prisimindamas savo pasižadėjimą, iš naujo apsisprendi Tėvynės labui. Svarbu turėti ką prisiminti. O Lietuvos valstybės atkūrimo diena geriausias būdas tam, kas svarbu, visada prisiminti.