LGKŠA veikla pristatyta LR Prezidentui Gitanui Nausėdai

LGKŠA veikla pristatyta LR Prezidentui Gitanui Nausėdai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su pirmąja ponia Diana Nausėdiene rugpjūčio 15 d. Prezidentų ąžuolų alėjoje ant Ladakalnio savo ir su sovietine okupacija kovojusios Lietuvos valstybės vadovo Adolfo Ramanausko-Vanago vardu pasodino du ąžuoliukus.

Šalies vadovui talkino Lietuvos kariuomenės vadas gen. Voldemaras Rupšys ir A. Ramanausko-Vanago anūkė plk. ltn. Inga Jancevičienė. Šalies vadovas su žmona ir Lietuvos kariuomenės vadas domėjosi Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos įsteigta Jaunimo savanoriškąja tarnyba. Bendravo su ceremonijoje dalyvavusiais LGKŠA Jaunimo savanoriškosios tarnybos nariais.

Image

Po ceremonijos, vakarienės metu, Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos valdybos pirmininkas Jurandas Rusteika LR Prezidentui ir pirmajai poniai pristatė LGKŠA veiklą. Jo Ekscelencija Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausiedienė padėkojo už Asociacijos indėlį į Lietuvos tarpukario karininkijos tradicijų ir aukštosios kultūros puoselėjimą bei patriotinį ir pilietinį jaunimo ugdymą.

Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos (LGKŠA) misija - puoselėti Lietuvos tarpukario karininkijos tradicijas ir remiantis aukštąja kultūra, ugdyti valstybininkus ir remti valstybę gynybos, kultūros ir švietimo srityse.

LGKŠA Jaunimo savanoriškosios tarnybos tikslas yra ugdyti jaunus lyderius, pasirenkančius Lietuvos kariuomenės karininko arba valstybės tarnautojo kelią bei puoselėti savanoriškumo ir altruizmo dvasią.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos/ Eitvydas Kinaitis