Suteiktas LGKŠA Garbės nario vardas

Suteiktas LGKŠA Garbės nario vardas

Ką bendro turi šalies gynyba ir kultūra? Žinią apie tai skleidžia LGKŠA Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacija, kuri iškilmingo pokylio metu įvertino LNOBT generalinį direktorių Joną Sakalauską. Jam suteiktas LGKŠA Garbės nario vardas (statusas), kurį gauna tik ypatingai nusipelnę vykdant veiklą, atitinkančią Asociacijos misiją. Šis vardas suteiktas ir LGKŠA valdybos nariui prof. Donatui Juozui Katkui.

„Kultūra, švietimas ir tradicijos daro įtaką ne tik kasdieniam kario gyvenimui, tačiau ir visai kariavimo filosofijai, kuria garbingos ir riteriškos dvasios karį“, – renginio metu sakė pulkininkas leitenantas Vaidotas Šidlauskas.

Jonas Sakalauskas dėkojo už suteiktą garbę: „Džiaugiuosi būdamas LGKŠA dalimi. Veikiame nuoširdžiai tikėdami, kad tai, ką darome, yra reikalinga. Daug nuveikėme kartu su Lietuvos kariuomenės daliniais, dar daugiau nuveiksime ir ateityje. Taip pat prisidėsime ir prie lyderių ugdymo, nes tai yra svarbus valstybės gyvavimo variklis.“

LGKŠA laikosi požiūrio, kad Lietuvos karininkija gali būti ir yra lietuviškojo intelekto elitas ir idėjų kalvė, todėl plėtoja Lietuvos karių intelektualinį ir kultūrinį gyvenimą bei tampa tiltu tarp karių, kultūros ir švietimo žmonių.