Teikimai LGKŠA medaliui „Už pasižymėjimą“

Teikimai LGKŠA medaliui „Už pasižymėjimą“
Image

Kviečiame teikti kandidatus LGKŠA medaliui „Už pasižymėjimą“ gauti.

Šiais metais Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacija minės 10-ies metų įkūrimo sukaktį. Šia proga bus organizuojami įvairūs renginiai. Vienas iš jų vyks lapkričio 24 d. Ignalinoje, skirtas Asociacijos dešimtmečiui ir tradiciškai Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Iškilmingo koncerto metu bus apdovanojami asmenys prisidedantys prie LGKŠA misijos ir tikslų įgyvendinimo bei pasižymėję gynybos, kultūros ir švietimo srityse.

Medalis įsteigtas pagerbiant LGKŠA narius, partnerius bei piliečius prisidedančius prie LGKŠA misijos ir tikslų įgyvendinimo. Apdovanojimas skiriamas siekiant skatinti piliečius dirbti valstybės labui ir jos gerovei, stiprinti Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo sritis.

Apdovanojimas medaliu yra LGKŠA paskatinimas už šią veiklą:

  1. pasižymėjimą Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos veikloje;
  2. pasižymėjimą kultūrinėje veikloje, ypač iniciatyvą ir kultūrinių idėjų generavimą, aukštosios kultūros sklaidą bendruomenėse;
  3. pasižymėjimą pedagoginėje veikloje;
  4. mokslo pritaikomumą nacionalinio saugumo srityje;
  5. Lietuvos karių bei statutinių pareigūnų kultūrinio gyvenimo puoselėjimą;
  6. savanorystės kultūros sklaidą regionuose.

Kviečiame juridinius ir fizinius asmenis teikti kandidatūras iki 2023 m. spalio 20 d. el. paštu:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Reikalingi pateikti dokumentai: